Güvenli Dedektör Alışverişin Tek Adresi

Altın arama dedektörlerinde ve define arama dedektörlerinde 1999 Yılından Beri Güvenli Alışverişin Tek Adresi Aziz Dedektör Bilişim Teknolojileri
 
Altın Arama Dedektörü Teknolojilerinde, ve yeraltı görüntüleme cihazı, alan tarama cihazı satışlarında en güvenilir firma olan AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1999 yılından beri güvenli alışverişin tek adresi olmasını siz değerli müşterilerimizin sayesinde olmuştur. Altın, define arama dedektörü ve dedektör AR-GE çalışmasını 20 yıllık bir tecrübe ile en güvenilir toprak altı görüntüleme ve dedektör teknolojileri üretmektedir. AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ kurucusu Aziz Sandıkçıoğlu define işaretleri konusundaki bilgisini siz değerli define ve hazine arayanlara her zaman elinden geldiğince yardımcı olmuştur. Aziz bey aynı zamanda tarihi eserlere olan merakını özellikle Anadolu topraklarında var olan medeniyetlerin eserlerini yurt dışına kaçırılmasını engellemek için her zaman gayret göstermiştir.
 
Aziz bey tarihi eser obje ve paraları konusundaki tecrübesini kültür bakanlığının hisar üstü müzeler müdürlüğü aracılığıyla KOLLEKSİYONERLİK belgesi alarak antik eserleri konusundaki merakını resmi olarak belgelendirmiştir. Aziz Dedektör Bilişim Teknolojileri’ nin AR-GE üretimi çalışmasında her zaman ürettiği dedektör ve yer altı görüntüleme cihazları, alan tarama cihazlarını en iyi ve en derin altın define dedektörünü en az hatayla üreterek dünya piyasasında iyi bir marka olmaktır, ve aynı zamanda dünyadaki üretim ve satış payından ülkemize döviz desteğini artırmaktır.
 
Aziz Dedektör Bilişim Teknolojileri çıkarmış olduğu en son müzayede fiyatlarını içeren 500 sayfalık ANTİK VE ROMA SİKKELER kataloğu ile 550 Sayfalık DEFİNE İŞARETLERİ kitabı ile bilgi birikimi ve tecrübesini defineye gönül verenler ile paylaşmıştır. Define arama dedektörü ve altın arama dedektörü nde dikkat edilmesi gereken cihazın zamanın teknolojisine uygun olması, mineralli toprak ve kayalarda sağlıklı çalışması, altın ayrımı ve değerli değersiz ayrımı ve derinlik hesaplamasını en iyi şekilde PC kartının tasarlanıp yazılımı yapılması gerekmektedir. Güvenli olan dedektör firmaları satışlarında deneme testlerini düzgün yaparak başka firmaların ürünlerini ve kişileri karalamamalıdır. Maalesef üzülerek görmekteyiz ki sözde yıllardır defineciyim diyenler kendi hatalarını ve yalanlarını gizlemek için başka kişileri ve firmaların ürünlerini karalayarak satış yapmayı marifet saymaktadırlar. Bu kişi ve firmalar özellikle sosyal medya ağlarında 10larca açtıkları fake hesaplar üzerinden başka firmaların ürünlerini karalayıp kendi ürünlerini övmektedirler. Bu tür davranışlar ticaret ahlakına ve hele İslam ahlakına hiç uymamaktadır. Define ve hazine arayanların define ararken kendi köylerindeki ya da bir söylenti kayıtla gelen bilgi işaret üzerinden hareket etmektedirler. Ancak define ve hazine arayanların bu duygularını ve hassasiyetlerini bilen sözde defineci geçinen bazı firma ve kişiler sosyal medya üzerinden özellikle uydu çekimleri bahanesiyle bu zaman kadar 100 den fazla insanın kandırıldığını gördük.
 
Define ve hazine var diyerek birçok bölgeyi 25 metre derinlere kadar kazdırıldığına şahit olduk. Uydu bahanesiyle kandırılanlar sadece boşa kazı değil en az iki bin lira olmak üzere 10 bin liraya kadarda define arayan kardeşlerimizin kandırıldıklarını gördük. Değerli define ve hobi amaçlı hazine arayanlar kesinlikle sosyal medya üzerinden defineciyim diye geçinen ve sizlerden para isteyenlere ve kendi cihazlarını övenlere itibar etmeyiniz. Başka firmaları ve kişileri karalayan firma ve kişilerin ürettikleri cihazlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Bizler AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ olarak satışını ve kiralamasını yaptığımız tüm marka ve modellerin deneme ve testlerini yaparak test ettiğimiz cihazları vermekteyiz. Posta ödemeli almak isteyen müşterilerimize videosunu izlediğiniz ve resimlerinden cihazın metnini okuduğunuz,  en iyi dedektör ve yeraltı görüntüleme dedektörlerini kapınıza kadar geldikten sonra kolinizi açarak cihazı kontrol ettikten sonra paranızı postaneye ödemesini yapabilirsiniz. Özellikle ofisimize gelmeden posta ödemeli ya da kargoyla satın alan müşterilerimiz, satın aldıkları cihazın kullanımı konusunda arazide kullanırken her zaman müşteri temsilcilerinden bilgi almalarında fayda vardır. AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 5 kişilik satış ve eğitim personeliyle gerek ofis içinde, gerekse arazide arama yaparken müşteri temsilcilerinden bilgi desteği alabilirler. Şirketimiz tüm kredi kartlarına taksit seçenekleri sunmaktadır daha geniş kapsamlı bilgi için müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. 1999 Yılından beri dedektör camiasının içinde ilklerden olan AZİZ BEY’ in tecrübelerinden faydalanmakta fayda olduğunu göreceksiniz.
 
Son olarak AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ olarak tüm markaları Türk patent enstitüsü tarafından tescilli olan marka ve modellerini istediğiniz marka modelle karşılaştırarak satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Firmamız en uygun ikinci el dedektör fiyatları  ve toprak altı görüntüleme cihazları satışı ve kiralamasını da yapmaktadır. Ayrıca dedektör ve toprak altı görüntüleme cihazlarını mağazamızdaki istediğiniz marka ve modellerle takas yapabilme seçenekleri sunmaktadır.
Güvenli Dedektör Alışverişin Tek Adresi<
jquery.themepunch.revolution.min.js